Mega slevy na dětskou obuv D.D. Step - pouze do vyprodání skladových zásob. Sleva až 50%. Kupte dětem kvalitní dětskou obuv za skvělé ceny.

Naty ECO Ekoplenky 3 Midi 4-9kg 30 ks

Dostupnost Skladem
Kód: 1827
329 Kč –24 % 249 Kč
Naty ECO Ekoplenky 3 Midi 4-9kg 30 ks
Naty ECO Ekoplenky 3 Midi 4-9kg 30 ks
Novinka
329 Kč –24 %

Prodejna Hlučín

Pode Zdí 141/3 Hlučín
PO-PÁ 9:00-12:00 13:30-15:30


Ověřený obchod

+480 recenzí e-shopu
+300 Heureka.cz


Doprava od 69Kč

Zasilkovna za skvělých 69Kč

Ekoplenky Midi 3 (4 - 9 kg) (30 ks)Z 55-60 % rozložitelné

Suché miminko, spokojené miminko. Spokojené miminko, spokojení rodiče. Tahle rovnice je jednoduchá. Pokud chcete pro své maličké úžasně jemnou, funkční a zcela bezpečnou péči, a to vy určitě chcete, vyzkoušejte plenky Naty. A potom nám napište, jak se na ně vaše děťátko tváří. Anebo nám rovnou pošlete fotku! :-)

Plenky Naty Midi jsou určeny pro děťátka vážící mezi 4 a 9 kg.

Doporučujeme si k nim pořídit i 100% rozložitelný sáček na použité plenky.

Proč ekoplenky Naty? protože jsou čisté - jen s tím nejnutnějším minimálním množstvím absorbentu (který je bezpečný a netoxický) protože jsou jednoduché - bez parfemace a látek, které vaše miminko opravdu nepotřebuje protože jsou spolehlivé - umí to, co konvenční plenky, ale neohrožují zdraví vašeho děťátka protože jsou velmi jemné - na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby a perfektně padnou protože nechávají pokožku dýchat, vnější plášť je prodyšný a tím zásadně přispívají ke správnému vývoji a celkovému zdraví jejich nositele protože jsou tak ekologické, jak jen to jde protože mají nezávislou certifikaci Vincotte, která zaručuje použití obnovitelných materiálů.

Plenky Naty jsou šetrné k životnímu prostředí

Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.

Barva potisku plenek má certifikát "OK compost". Tento certifikát potvrzuje, že barva potisku neobsahuje zdraví nebezpečné těžké kovy. 55 - 60 % celé plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů.

Běžně používané plenky se mohou rozkládat stovky let na rozdíl od těch biodegradabilních, které ke svému rozkladu potřebují jen zlomek této doby v řádu několika let.

Co Naty (ne)obsahují? plenky Naty zatím sice nejsou 100% rozložitelné, jsou však tak ekologické, jak jen jednorázové plenky mohou být - jsou biodegradabilní z 55-60 % a kompletně se rozloží v řádu několika málo let (na rozdíl od stovek let konvenčních plenek), vnější plášť (který je u konvenčních plenek plastový) má certifikaci "OK compost", zaručující rychlou biodegradabilitu a je vyroben ze 100% přírodního materiálu založeném na kombinaci kukuřičného škrobu (bez GMO) a celulózových vláken (s udržitelnou certifikací FSC) - a i přesto, že je nepropustný, tak je prodyšný a umožňuje pokožce dýchat, vnitřní vrstva je taktéž prodyšná a je vyrobená z kukuřičného škrobu (samozřejmě opět bez GMO), přírodních aditiv a polyesteru, který se za příznivých podmínek na skládce kompletně rozloží, savé jádro je založeno na celulóze spolu s malým množstvím SAP kvůli savosti a nepropustnosti (netoxický a bezpečný gelový absorbér), plenky obsahují minimum syntetických složek, jako jsou syntetické eslastomery v zapínacích páskách a manžetkách, syntetické spandexové elastické nitě, syntetická tavná lepidla,  neobsahují latex, chlór ani TBT (tributyltin), stejně tak žádné vůně ani barviva, jsou hypoalergenní, doporučené švédskou asociací pro astma a alergie, žádný z výrobků Naty nebyl, není a nebude testovaný na zvířatech.

Z čeho je plenka Naty?

Bioplast + PLA - prodyšný a odbouratelný vnější plášť plenky zajišťuje efektivní ventilaci plenky. Vnější plášť plenky je vyráběn z kukuřičného škrobu.

Vnitřní vrstva dotýkající se těla miminka je částečně biologicky odbouratelná.

Absorpční jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné buničiny a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek).

Plenky jsou běleny bez použití chlóru.

Neobsahují žádné parfémy, mléka, latex, TBT (tributyltin), barviva ani jiné nepotřebné chemické látky.

Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná část plenky obepínající dětské nožičky – tyto vlastnosti plenek Naty umožní Vašemu dítěti volný pohyb.

Jednorázové plenky - běžné vs. ekologické

Člověk si to běžně neuvědomí, ale konvenční jednorázové plenky jsou jedním z největších zamořovačů životního prostředí vůbec. Proč?

Protože: dítě v plenkovém období vyprodukuje až 1 tunu odpadu (při denním nošení zhruba 4 000 použitých plenek), ty konvenční obsahují kombinaci plastů, (nejen) díky kterým je nemožné je recyklovat a nejsou rozložitelné, plasty a použitá chemie nejsou toxické “jen” pro přírodu, ale také pro lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské pleny Naty ECO
Velikost plen: Velikost 3 (6-10 kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: